Съдили Ева Веселинова за над 1 000 000 лева!
Тв водещата Ева Веселинова разкри, че след участието си в култовото предаване „Господари на ефира“ е била замесена в серия съдебни дела — включително и за над 1 милион лева.
Блондинката, която стана популярна с острите си репортажи срещу измами, злоупотреби и беззакония, признава, че някои от разобличените от нея „герои“ са я съдили заради публичното си изобличаване.
„Имах случай, в който ме съдиха за над милион лева пропуснати ползи! Аз ли съм виновна, че ти правиш престъпление?! Разбира се, че това ще се отрази на имиджа ти – нормално, като вършиш нередности, мисли по-рано“, споделя с усмивка тя.
По думите ѝ, след като предаването бе свалено от ефир, тя не прекъснала връзката си с темите и героите, които е разследвала. Някои от тях обаче решили да си „върнат удара“ по съдебен път, пише „Хотарена“.
„Може би им беше трудно да преглътнат, че една блондинка ги е победила“, казва тя с ироничен тон.
След края на „Господари на ефира“ Ева се присъедини към екипа на „На кафе“, където стана панелист през 2018 г. Работата на живо, споделя тя, е била далеч по-трудна от репортерската: „Трябва да мислиш бързо, да не бъдеш крайна и да преценяваш всяка дума.“
Въпреки слуховете за напрежение с водещата Гала, Веселинова винаги е подчертавала уважението си към нея и опита, който е натрупала в ефира на Нова телевизия.
По време на работата си в „На кафе“ Ева среща голямата си любов – мъж, за когото ревниво пази самоличността в тайна. Според светски източници, той е високопоставен служител в системата на МВР, който предпочита да стои далеч от прожекторите.
През април 2021 г. Ева и съпругът ѝ стават родители на близнаците Стефания и Борис.
„Бях шокирана, когато разбрах, че очаквам две деца. Но мъжът ми беше до мен през цялото време – беше ми опора“, признава тя.
След дълъг период, посветен на майчинството, Веселинова се завърна в публичното пространство с подкаста „Извън райската градина“ и активна дейност в социалните мрежи. Тази есен тя отново се появи в ефира на bTV – първо като участник в „Трейтърс“, а после и като коментатор в „Преди обед“.
Източник: blitz.bg